Фотокераміки на пам’ятник.
Що таке фотокераміка?

Фотокераміки на пам’ятник. Що таке фотокераміка?

Застосування фотокераміки для оформлення пам’ятників набуло широкого поширення у зв’язку з тим, що вона має цілу низку високих показників якості, функціональності та довговічності.

Що таке “фотокераміка”?

Технологія створення фотокераміки на пам’ятник полягає у перенесенні необхідної картинки на керамічну поверхню. Для цього використовуються спеціальні принтери, робота яких відрізняється максимальною точністю. Після цього виріб запікається в печі за високої температури, щоб надійно закріпити малюнок. Останній етап полягає у нанесенні захисного глянсового шару.

При необхідності, фотографію піддають професійній фотокорекції. Найчастіше вона необхідна у тому випадку, якщо знімок досить старий або виконаний без дотримання основних вимог. Вона не спотворює риси обличчя, дозволяє прибрати непотрібні деталі, змінити контрастність, яскравість і т.д.

Переваги використання фотокераміки для пам’ятників

Говорячи про те, чому саме цей матеріал найчастіше вибирають для декорування пам’яток, варто зазначити, що він:

Вкрай стійкий до механічного впливу. Після удару на ньому не залишається видимих пошкоджень: вм’ятин, подряпин, розтріскування, сколів.

Не піддається впливу довкілля. На ньому непомітні сліди від потік, вигорянь від прямих сонячних променів. Він без наслідків переносить значні перепади температури, не зазнає корозії.

Не потребує специфічного догляду. З нього досить періодично видаляти сліди пилу за допомогою м’якої вологої тканини.

За бажання можна використовувати спеціалізовані засоби, які мають антистатичні властивості, забезпечують його поверхні блиск.

Дозволяє отримати дуже чітке деталізоване зображення практично з будь-якої фотографії. Воно може бути кольоровим або чорно-білим, доповненим написом, декоративними малюнками, металевими об’ємними елементами.

Буває різних форм. Від традиційних квадратних, овальних, круглих, прямокутних до абсолютно нестандартних: у вигляді серця, розкритої книги чи бані.

Представлений величезним розмаїттям розмірів, що дає змогу встановлювати його на пам’ятники з будь-якими параметрами (горизонтальні, вертикальні) та необхідною висотою.

Крім того, фотокераміка на пам’ятник відрізняється доступнішою вартістю в порівнянні з комп’ютерним або ручним гравіюванням. Отже, дає можливість отримати ідеальне зображення з мінімальними вкладеннями.
На сьогоднішній день фотокераміка на пам’ятник надається кількома великими виробниками. Українські вироби в середньому служать близько 10 років, на італійські надається гарантія 50 років. Такий розрив зумовлений тим, що для Італії фотокераміка є національним ремеслом, яким займаються вже понад сто років.

Вибираючи фотокераміку, ви можете бути впевнені, що вона повністю виправдає ваші очікування, вразить вас своєю зносостійкістю та привабливим зовнішнім виглядом. Головне, звертатися до компаній, які довели свою компетентність і мають великий досвід у цьому напрямі.
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(067) 404-97-17
(068) 042-08-23


Наші фахівці нададуть Вам максимально повну та точну консультацію.

Made on
Tilda